MB Altun Mühendislik

Çelik Kapı

  • Çok yönlü: Diğer güvenlik özellikleriyle birlikte yangına dayanıklılığı vurgulayan cam panelli bir kapı veya evinizi ve topluluğunuzu tamamlayan sağlam bir geçit istiyorsanız, en iyi metal olanlar orada ve mevcut. Çok yönlülüğü, çok çeşitli amaçlar için kullanılabileceği anlamına gelir.
  • Daha Uzun Ömür: Ek koruma sağlamak için son katlarla yapıldığında bu metal pas, korozyon ve çatlamaya karşı daha dirençlidir. Alüminyum ve diğer metal giriş yollarından önemli ölçüde daha dayanıklı olduğu için, yoğun yaya trafiğinden kaynaklanan dolu ezikleri veya hasarlar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
  • Yüksek sıcaklıklar, ahşap gibi en sert malzemelere bile zarar verebilir. Hatta girişin hizasız görünmesine bile neden olabilir, sadece sizin onu tekrar düzeltmeniz için sıcaklık düştükçe tekrar hizası bozulur. Aşırı sıcaklıkları sürdürmek için fazla özen veya zahmet gerektirmezler.
  • Bakımı çok basittir. Diğer metaller kadar kolay paslanma ve paslanma yapmazlar. Yüzeyler çizilmeye ve lekeye karşı dayanıklıdır ve ayrıca temizlenmesi kolaydır. Bunları iyi durumda tutmak, zaman alıcı veya pahalı bakım yöntemleri gerektirmez.
5/5
Open chat
Merhabalar👋
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?